Информация к размышлению — Інфекція педофілії з Заходу

Апрель 13, 2013 в Мысли вслух, просмотров: 1312

Греко-католицький інформаційний сайт, Ілля — Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

Західна благодійна організація ELSA вербує в Україні молодих юристів, щоб запустити механізм ювенальної юстиції. З працівниками соціальних служб проводить перший етап системи викрадання дітей через відвідування сімей. Мета полягає в тому, щоб отримати інформацію, яка буде використана для вилучення дитини. Ця організація, разом з найближчим співробітником мера Львова Олегом Березюком запланувала на 25 березня 2013р. тренінг американського психолога Джеймса Хілла під назвою: «Діти − жертви сексуального насильства». Хілл розробив спеціальний метод для допитів дітей на судах в Америці. Згідно нього кожного батька можна звинуватити в педофілії щодо власної дитини, навіть якщо б дитина мала всього лиш 2 роки.

Чому приїздить до Львова? Тут немає жодного табору для педофілів! Чому приїздить саме тепер, коли у Львові прикладаються систематичні зусилля для впровадження механізмів злочинної ювенальної юстиції? На Заході фальшиве звинувачення батька в педофілії є найпоширенішим способом для руйнування сім’ї і викрадення дітей.

Цього року в Норвегії соцслужби вкрали дітей у чеських батьків. Батька звинуватили в педофілії. Всі пред’явлені аргументи обвинувачень мусили зняти, тому що вони не відповідали дійсності, але двох дітей вже не повернули.

Словацька сім’я в Англії була позбавлена двох дітей (хлопчиків у віці 10 місяців і 2 роки). Батька лживо звинуватили в педофілії, відібрали дітей, а дружині сказали, що вона повинна з ним розлучитися, інакше дітей їй не повернуть.

Це стандартний метод, як можуть забрати дітей з будь-якої сім’ї.

Соціальні працівники, згідно з міжнародними конвенціями, мають право відібрати дитину без реальних причин, і тільки потім шукати штучну провину. Тут їм дуже підходять методи, типу американця Хілла, для фабрикування серійних вироків проти невинних батьків начебто за педофілію.

Чому не приїздять різні фахівці, які б навчали, як використати внутрішні державні ресурси для підвищення рівня зайнятості населення? Чому сьогодні всі концентруються на ліквідацію сім’ї та викрадання дітей? Західні т.зв. благодійні організації нав’язують українському суспільству запровадження злочинної системи ювенальної юстиції із методом монстр-процесу над рідними батьками викрадених дітей. Цих масово крадених дітей віддають у т.зв. прийомні бізнес анти-сім’ї, які може створити навіть один педофіл, гомосексуаліст чи психопат. Саме тут є найбільша ймовірність того, що дітей будуть сексуально зловживати. Але тут, відповідно до програм ООН, педофілія називається «правом» і «задоволенням дитини від сексу». Це збочене мислення Заходу примусово нав’язує нам, щоб ми дивилися на невинну дитину, вже з самого моменту її народження, як на об’єкт сексуального зловживання. Тут йдеться про самогубне втручання в український менталітет, сформований на християнських принципах. Мова йде про внутрішній розвал суспільства. У нормальній сім’ї завжди діти жили разом з батьками і нікому навіть уві сні не прийшло б на думку так хворобливо мислити, як нас того вчать збочені психологи з Америки. Трагедія полягає в тому, що ООН та Рада Європи підтримують педофілію. У Нідерландах була створена політична партія педофілів. Влада проти цього протестувала, але суд у Гаазі цю партію затвердив. Запитуємо: Яку програму може мати така партія?

Як поширюється гомосексуалізм і педофілія? Насамперед, через порнографію. Європейський парламент кілька днів тому схвалив масове отруювання молоді через пропаганду в Інтернеті найрізноманітніших сексуальних збочень, пов’язаних з цинізмом і сатанізмом.

Канадські депутати вже 2 роки тому після тренінгу психолога в парламенті проголосували за те, щоб педофілія тепер вже була зачислена під термін «сексуальна орієнтація». Міністр юстиції Лавринович сьогодні в Україні просуває те, щоб до відповідних законів був включений термін «сексуальна орієнтація». Під цим терміном справжні педофіли і гомосексуалісти мають право деморалізувати дітей. Відповідно до нових конвенцій ООН, ЄС і антидискримінаційних законів, батьки, які будуть захищати дітей, підуть у в’язницю, а дітей у них заберуть, бо батьків затаврують небезпечними гомофобами. Під терміном «сексуальна орієнтація» крім гомосексуалізму схвалюється і педофілія, зоофілія, садомазохізм та інші збочення, про існування яких нормальна людина навіть не знає. Чому ООН і наддержавні організації це просувають? Метою є редукція, тобто автогеноцид окремих народів через моральний розклад, поєднаний зі смертельним СНІДом і втратою сумління. З людей масово роблять моральних калік, яких згодом спонукають до наступних злочинів і врешті до самогубної евтаназії.

Цей глобалізаційний неофашизм призводить до руйнування осіб, сімей і України. Патріоти, прокиньтеся!

У цьому ювілейному році Хрещення Русі-України закликаємо всіх християн України до покаяння. Дай Богу обіцянку на один рік, що будеш одну годину щодня присвячувати розмові з Богом у молитві. Бог через твою віру врятує Україну!


Добавить комментарий